Dieninė anglų kalbos stovykla vaikams ir paaugliams

Teen and Children Banner lithuanian-01

Teen and Children Banner lithuanian-01

Anglų kalbos stovykla yra skirta smalsiems ir aktyviems mokiniams, kurie nori praleisti vasaros atostogas prasmingai, linksmai ir įdomiai. Mokytis anglų kalbos gali būti visai nesudėtinga – tam nebūtina trinti klasės suolo ir bandyti įsiminti sudėtingus svetimos kalbos žodžius bei gramatikos taisykles. Mes mokymosi procesą paverčiame aktyviu ir įdomiu užsiėmimu – taip mokiniai išmoksta daugiau ir įsimena labiau.

Stovyklautojus mokys kvalifikuoti ir mylintys savo darbą mokytojai. Paaugliai bendraus bei mokysis kartu su stovyklos vadovais ir mokytojais iš JAV.

Dalyviai anglų kalbą lavins ne tik gramatikos, skaitymo ar rašymo pamokose, bet ir darydami kūrybiškus rankdarbius, žaisdami aktyvius žaidimus bei, žinoma, smagiai leisdami laiką kartu.

Vasaros stovykla vaikams (25 klasių mokiniams) vyks birželio 516 d. , darbo dienomis 09.00–16.00 val. Daugiau informacijos ir registracija ČIA.

Vasaros stovykla paaugliams (6–8 klasių mokiniams) vyks birželio 1930 d., darbo dienomis 10.00–17.00 val. Daugiau informacijos ir registracija ČIA.

Mokytis pas mus įdomu!