LCC tarptautiniame universitete – pasaulinį pripažinimą pelniusios paskaitos iš JAV

event-01-2000x700

Pasaulyje itin didelio dėmesio sulaukusi ir jau 30-ies metų jubiliejų švenčianti „Sausio paskaitų serija“ (January Series) iš Kalvino koledžo (JAV) bus transliuojama ir Klaipėdoje, LCC tarptautiniame universitete. Klaipėda – viena iš 50-ies pasaulio vietų, kurioje bus galima stebėti paskaitų transliacijas bei dalyvauti lektoriams užduodant klausimus socialiuose tinkluose.

Paskaitas ves išties nusipelnę ir savo unikaliomis idėjomis išgarsėję žmonės, tokie kaip pripažinta istorikė, Pulitzerio premijos laureatė Doris Kearns Goodwin, Traptautinės teisingumo misijos vadovas ir įkūrėjas Gary Haugen bei Teisingumo ir skurdo projekto įkūrėjas Matthew Desmond, kuriam skirta MacArthur „Genius“ stipendija.

Ekspertai pasiūlys į šiandienos aktualijas pažvelgti šiek tiek giliau ir paanalizuoti pasaulio valdymo, žmogaus teisių, rasinių santykių, sveikatos priežiūros, lyčių nelygybės bei kitus klausimus.

Paskaitas bus galima stebėti nemokamai! Transliacija vyks LCC tarptautiniame universitete, nuo pirmadienio iki penktadienio 19.30-20.30 val. Paskaitos vyks anglų kalba!

Daugiau informacijos apie lektorius bei paskaitų temas rasite svetainėje www.calvin.edu/january-series/speakers.

January Series-01