Faktai ir skaičiai

www.Pelakauskas.lt

LCC tarptautinis universitetas pristato valstybės ir tarptautinių institucijų pripažintas ir akredituotas bakalauro ir magistro programas socialinių ir humanitarinių mokslų srityse. LCC – tai artes liberales švietimo modeliu paremtas universitetas, todėl kiekvieną studijų programą sudaro specialybės dalykų paketas, kuris ugdo studentų kritinį mąstymą, konfliktų valdymo įgūdžius ir padeda žvelgti į daugelio skirtingų kultūrų pasaulį iš krikščioniškos perspektyvos.

Studijų metu ugdomos komunikacijų ir lyderystės kompetencijos. Universitetines programas baigę absolventai darbe ir gyvenime taiko įgytas žinias ir analitinius įgūdžius. Daugelis steigia savo verslą, tampa aktyvūs visuomenės veikėjai.

Šalia pagrindinio specialybės dalykų paketo, studentai renkasi specialius studijų modulius, kurie tiesiogiai ar netiesiogiai siejasi su jų pasirinkta studijų kryptimi. Kai kurie studentai renkasi dvigubos specialybės studijas verslo administravimo, teologijos ir anglų filologijos kryptyse.

LCC tarptautinio universiteto magistro programos skirtos jau dirbantiems specialistams. Čia taikomas kombinuotas modelis: dalis programos praeinama pasitelkiant internetinę komunikaciją, dalis – įprastų paskaitų sesijų pagalba.

Vaizdo filmą kurė Lamp Post Media

Akreditacija

LCC yra Lietuvos Respublikoje pripažinta nevalstybinė aukštoji mokykla, teikianti kvalifikacinius bakalauro bei magistro laipsnius (visas švietimo ir mokslo institucijų sąrašas).

Akademinė bendruomenė

Šiuo metu LCC tarptautiniame universitete mokosi apie 550 studentų. Apie 33% sudaro Lietuvos gyventojai, 67 % atvykusių iš 38 užsienio valstybių. Kiekvieną semestrą studentų skaičių papildo per 30 studentų, atvykstančių studijuoti pagal mainų programą su Šiaurės Amerikos universitetais. Beveik trečdalis LCC dėstytojų yra lietuviai, kiti – iš Vakarų Europos, Kanados ir JAV.