Įmokos ir jų planavimas

Vienas iš svarbiausių sprendimų žmogaus gyvenime yra universiteto pasirinkimas. MOKSLAS – TAI INVESTICIJA, kurios rezultatai atsispindės ateityje.

LCC tarptautinis universitetas – tai privati, valstybės nefinansuojama institucija, todėl studentai turi mokėti už studijas. Tačiau mes stengiamės suteikti galimybę visiems norintiems studijuoti LCC universitete. Mokestis už studijas yra žemesnis nei studijų kaina vienam studentui. Savanorių dėstytojų darbas mūsų universitete ir fizinių asmenų ir organizacijų iš Šiaurės Amerikos finansavimas leidžia išlaikyti žemus LCC mokesčius.

LCC tarptautinis universitetas siūlo studentams daugelį galimybių susimokėti už studijas. Pavyzdžiui, studentai gali dirbti universitete ar važiuoti dirbti vasaros atostogų metu į užsienį. Be to, studentai gali gauti finansinę paramą universitete.

Mokestis už studijas skaičiuojamas pagal studijų kreditų skaičių.

Studijų kaina

2017-2018 akademiniai metai 

Vieno kurso kaina (6 kreditai) – 285,60 €
Mokestis už akademinius metus – 2856,00 €*
Intensyvi anglų kalbos programa (IAKP) už akademinius metus – 1428,00 €

2018-2019 akademiniai metai 

Vieno kurso kaina (6 kreditai) – 298,20 €
Mokestis už akademinius metus – 2982,00 €*
Intensyvi anglų kalbos programa (IAKP) už akademinius metus – 1491,00 €

*Dažniausiai per akademinius metus studentas pasirenka dešimt 6 kreditų kursų.

Mokėjimas dalimis

Vienas iš paprasčiausių, bet efektyvių būdų padėti jums susimokėti už studijas – tai mokėjimų grafikas. Jeigu negalite susimokėti viso mokesčio už studijas, galite pateikti prašymą dėl mokėjimų grafiko. Tokiu atveju mokestis bus dalijamas į tris lygias dalis.

Jeigu pasirinksite šį mokėjimo būdą, užpildykite Mokėjimų grafiko anketą ir nuneškite ją į Studijų finansavimo skyrių iki 2018 m. rugpjūčio 1 d. Administracinis mokestis už mokėjimų grafiką yra 17,00 €. Jis bus pridėtas prie jūsų finansinės sąskaitos, kai pateiksite prašymą dėl mokėjimų grafiko. Jeigu prašymą pateiksite vėliau nei rugpjūčio 1 d., administracinis mokestis bus 23,00 €.