Valstybinė studijų stipendija

Bendrasis priėmimas

Valstybinės studijų stipendijos yra skirstomas bendrojo priėmimo metu. Todėl, norėdami pretenduoti į studijų stipendiją, stojantieji privalo dalyvauti bendrajame priėmime (http://www.lamabpo.lt). Norime pabrėžti, kad bendrojo stojimo rezultatai ir studijų stipendija neturi jokios įtakos Jūsų išankstinio stojimo į LCC tarptautinį universitetą rezultatui. Dalyvavimas bendrajame priėmime reikalingas tam, kad pasinaudotumėte galimybe gauti studijų stipendiją.

Studijų stipendija

Bakalauro studijų pakopos stipendijos dydis metams atitinka norminės vienerių metų studijų kainos dydį. Ši išmoka bus pervedama į studento nurodytą sąskaitą kas mėnesį lygiomis dalimis. Tačiau stipendijos mokėjimas gali būti nutrauktas, jeigu pasibaigus studijų metams studento rezultatų vidurkis yra mažesnis negu jo/s kurso vidurkis.

Išsamią informaciją apie studijų stipendijos dydžius rasite Lietuvos švietimo ir mokslo ministerijos tinklalapyje.

2017-2018 metams studijų kaina LCC tarptautiniame universitete yra 2856 EUR*. Taigi, studijų kaina LCC viršija nustatytą studijų stipendijos dydį. Tačiau studentai, kurie gauna valstybės studijų stipendiją, automatiškai gauna ir LCC stipendiją studentams iš Lietuvos. Ši stipendija padengia skirtumą tarp LCC mokesčio už mokslą ir studijų stipendijos dydžio. Stipendija yra taikoma ketverius metus, kol studentas atitinka studijų stipendijos kriterijus.

Finansinė parama

* 2856 eurų suma skaičiuojama už 60 kreditų per akademinius metus. Bakalauro studijų LCC tarptautiniame universitete apimtis yra 240 kreditai.

LCC teikiamos finansinės paramos

Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad LCC tarptautinio universiteto teikiamas išsilavinimas būtų prieinamas kiekvienam. To siekiame skirdami įvairias stipendijas, teikiamas paties universiteto bei tarptautinių fondų. LCC tarptautiniame universitete veikiantis Karjeros centras padeda studentams susirasti darbą studijų bei vasaros atostogų metu. Džiaugiamės, kad aukštojo mokslo reforma suteikia dar vieną galimybę studentams finansuoti savo studijas. Kiekvienais metais LCC tarptautinis universitetas skiria apie 450 000 eurų studentų finansinei paramai. Pirmiesiems studijų LCC metams finansinė parama skiriama atsižvelgiant į studento stojimo balą bei finansinius šeimos poreikius. Daugiau informacijos apie universiteto skiriamą finansinę paramą galite rasti mūsų tinklalapyje http://www.lcc.lt/bachelors-financing-planning.